Módne klebietky
Chystáte sa na spoločenskú udalosť ?

 

 

Chystáte sa do divadla, na koncert či večernú párty? Potom sa nezaobídete bez spoločenských šiat. Trendymania.sk dáva prednosť sofistikovanému minimalizmu, elegantnej zmyselnosti a zaujímavým detailom.Zmyselnosť a elegancia

Jednoduchá silueta si žiada splývavé materiály, ako sú satén, šifón a mušelín. Obľúbená je kombinácia zvodných, transparentných materiálov s netransparentnými látkami. Okázalejší modely si zase vyžadujú látky ako taft, brokát alebo zdobenie. Trblietavé a lesklé materiály, flitre, to všetko je žiadané nielen na mimoriadne akcie, ale aj na denné nosenie.

Spoločenská sezóna je v duchu výrazné ženskosti a efektné elegancie. Žiadna iná látka tomu nezodpovedá viac ako nadčasová čipka, ktorá tento rok zažíva svoj comeback. Čipky sa tentokrát uplatňujú nielen na spoločenských modeloch, ale aj u blúzok a topov. Nádherne pôsobí čierna čipka so svetlým podkladom. Čo sa týka farieb, tejto sezóne celkom jasne dominuje čierna farba niekedy v
kombinácii s púdrovou či vanilkovou.

Mini čierne šaty predstavujú nadčasovú klasiku. Hodí sa pre bezpočet príležitostí, preto je takmer povinnosť mať jedny v šatníku. Farba šiat je zrejmá z názvu, označenia "mini" odkazuje k dĺžke šiat, ktorá môže byť tesne pod aj nad kolená. Mali by byť jednoduché, elegantné a praktické. Ich výhodou je ľahká kombinovateľnosť s módnymi doplnkami. Dôležitý je kvalitný materiál a perfektne padnúci strih. Tohtoročnú sezónu môžete vyberať modely so zaujímavo riešeným hlbokým dekoltom či výstrihom na chrbte, korálky, aplikáciami, s priesvitnými časťami alebo korzetového strihu.

Módne trendy 2011

Zaujíma vás, čo poletí v nadchádzajúcom roku 2011? Určite nebude na škodu, keď do neho každý vkročí správne, a to platí aj čo sa módy týka. Módni návrhári sa pustili do svojej tvorby a teraz nás dopredu zoznamujú so všetkými trendmi, ktoré poletia. My vás postupne s niektorými z nich zoznámime. Nechajte sa inšpirovať a buďte IN.


1) bodky - všade kam sa pozrieš

Retro bodky, to je  nový módny trend, ktorý v roku 2011 poletí. Niekomu sa tento motív môže zdať až veľmi nostalgický, ale je naopak originálny a neokukaný. Je vidieť, že trendy sa vracajú z minulosti. Čo sa oblečenia týka, môžete si vyberať. Svojho priateľa zaujmete sexi spodnom bielizňou s bodkami a čipkou. Zábavnými kolieskami však nemusíte šetriť ani na šále, retiazke, alebo obyčajné termoske. Čo sa farieb týka, je to neobmedzené. Takže ak doma nemáte ešte nič, čo má bodky, nezabudnite sa po Novom roku poobzerať na trendymania.sk a niečo si uloviť.

2) čierna stále žije

Možno už každú ženu niekedy napadlo, kedy sa stane nesmrteľnou napríklad biela farba, či ktorákoľvek iná. Iní ľudia sa zase pýtajú, prečo je čierna vlastne nesmrteľná. A áno, platí to aj pre rok 2011. Ak chceš byť trendy, stačí si kúpiť niečo, čo je jednoducho nesmrteľne čierne. Svoj štýl môžeš ale doladiť o nevšedné kúsky, ako sú čierne balerínky, pások, šperky, trblietavá čierna sáčko či kabelka s dlhou retiazkou - to všetko v čiernej. Pozadu nezostávajú ani jeansy. Tak hurá na na čiernu k trendymania.sk

3) kabát - a to akýkoľvek

Ako iste každý vie, vonku je mráz a my chceme byť v teple. Ak niektorá z vás stále chodí v jarnej bundičke, je to zle. Nielen že riskujete svoje zdravie, ale naviac to nepôsobí dobre. Takže, ak nemáte doma žiaden kabát, utekajte si pre neho k nam na trendymania.sk. Každý kabát vám dodá viac sebavedomia  a dokonca viac poukazuje na osobnosť každej ženy. Čo sa štýlov týka, je to neobmedzené. Môže byť hnedý, čierny, kvietkovaný, kožený, pestrofarebný, alebo do tvaru trojuholníka. Všetko je len a len na vašom výbere.

MzBmZGN