O nás
MY HOME, s.r.o.

…...... ako doma, pohodlne, bezpečne a bez obáv.

 

Sme mladý, kreatívny a inovatívny tím bohatý na vedomosti a skúsenosti v oblasti internetového obchodu a služieb. Na trhu internetového predaja úspešne pôsobíme už niekoľko rokov. Sídlo našej firmy sa nachádza na východe Slovenska v meste Snina.

 

Široký sortiment produktov so zárukou najnižšej ceny. Zaujímavé akcie, zľavy, súťaže a vernostný program. Preprava zásielok kuriérom UPS s doručením priamo domov. Možnosť platby na účet alebo pri prevzatí. Ľudský a profesionálny servis zákazníkom poskytovaný emailom, telefonicky alebo cez online chat na stránke. To všetko i viac je našou značkou kvality.

 

Na slovenskom internetovom trhu prevádzkujeme niekoľko e-shopov ponúkajúcich produkty z oblasti umenia, módy či zásielkového predaja.

 

RODINA E-SHOPOV MY HOME


www.tiktok.sk "Hodinkový šok" - náramkové hodinky, ktoré si zamilujete. Módne dámske a pánske hodinky so zárukou najnižšej ceny.

 

www.obrazylasky.sk " I love OBRAZY " - maľované obrazy, ktoré si zamilujete. Ručne maľované obrazy na stenu pre moderné bývanie a interiér.

 

www.loris-art.sk "Pohlaďte svoju dušu pohľadom" - jedinečnosť pre jedinečných. Originálne motívy v limitovaných edíciách pod značkou TOM LORIS.

 

www.starpopart.sk “Vaša hviezda u Vás doma”- Kvalitné ručne maľované obrazy v štýle Pop Art. Moderné obrazy pre moderný štýl bývania.

 

www.mafiapopart.sk "Ponuka, ktorá sa neodmieta" - Obrazy pre mužov. Kultové mafiánske filmy ako ručne maľované POP ART obrazy.

 

www.maliarskeplatno.sk “E-shop pre umelcov” - Partner pre Vaše umenie. Predaj umeleckých potrieb a maliarského plátna.


www.obalo.sk “Balenie bez starostí” - Veľkoobchodné ceny pre každého. Predaj obalového, či baliaceho materiálu a kancelárskych potrieb.

 

Tím MY HOME, s.r.o.

 

NTNiYz